+420 603 591 662 kasl.vladimir@seznam.cz

O nás

Vaše děti si zaslouží tu nejlepší dostupnou lékařskou péči, která jim umožní vyrůst bez problémů a Vás jako rodiče zbaví zbytečných starostí o jejich zdraví. MUDr. Vladimíru Kaslovi prošly pod rukama stovky dětí a mladých lidí, které pečlivost jeho prevence i efektivita jeho léčby pomohly provést až do dospělosti a daly jim tak solidní základ, na kterém mohou stavět. Unikátní zkušenosti každého pacienta se s každou další prohlídkou promítají ve schopnosti lékaře správně diagnostikovat i zvolit ty nejlepší metody léčby. Více než čtyřicet let praxe je tak v tomto ohledu bezpečnou zárukou, že je pacient v těch nejlepších rukou a může se spolehnout, že nic nezanedbáme ve věcech jeho preventivní péče a že každá jeho nemoc, jakkoli třeba netypická, dostane adekvátní odpověď v podobě moderní a účinné léčby.

Mezi komplex lékařských služeb, které nabízí naše ordinace pro děti a dorost, patří provádění pravidelných preventivních prohlídek, jak je – z hlediska jejich průběhu, tak z hlediska jejich periodicity – určuje vyhláška ministerstva. Na preventivní péči klademe obecně poměrně velký důraz, protože je zjevné, že její vysoká kvalita umožňuje obejít se bez dalších problémů v budoucnu. K tomu patří i důsledné provádění očkování, nejen proti těm nemocem, u nichž je očkování stanoveno jako povinné, ale i proti těm, které v běžném očkovacím kalendáři nejsou, ale jsou pro pacienta potenciálně nebezpečné a jimž se může zvolením nadstandardu v podobě očkovací látky bezpečně vyhnout.

V ordinaci využíváme všechny důležité diagnostické nástroje, jako je vyšetření CRP, díky němuž dokážeme přímo na místě za několik minut spolehlivě určit, jaký je původ onemocnění a naordinovat tak léčebné prostředky, které je malému pacientovi co nejdřív pomohou překonat.

Nabízíme také mnoho doplňkových služeb od nastřelování náušnic po vydávání nejrůznějších potvrzení pro školy, dětské tábory, autoškolu apod.

Zavolejte nám do naší ordinace a zeptejte se, jestli máme místo pro Vašeho malého pacienta! Budeme se těšit na Vaši návštěvu v naší ordinaci v Králově Dvoře.